Wyniki konkursów kynologicznych

Wyniki z Kujawsko-Pomorskiego Konkursu Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras – Grodno 15.10. 2016r.

 WYŻŁY  (galeria…)

Lp. Nazwa psa Rasa Płeć Właściciel Wyniki
1. APOCALYPSA z Dorzecza Nidy Wyżeł niemiecki krótkowłosy suka Zofia Ostrowska Pkt 269-dyplom I stopnia lok 1/13
2. AJA Wystrzałowa Stójka Wyżeł niemiecki krótkowłosy suka Andrzej Matyjasik Pkt 239-dyplom II stopnia lok 2/13
3. BRYZA z Wejherowskiej Bukowiny Wyżeł czeski fousek suka Tomasz Sławiński Pkt 237-dyplom III stopnia lok 3/13
4. CHA-CHA Keviento Wyżeł niemiecki krótkowłosy pies Małgorzata Trzcińska Pkt 243

 lok 4/13

5. Slavinja FCI OSTROBODA HILDA Wyżeł weimarski krótkowłosy suka Zofia Ostrowska Pkt 224

 lok 5/13

6. LARA z Więcborskich Pól Pointer suka Bogdan Pawłowski Pkt 208

 lok 6/13

7. LENNY z Więcborskich Pól pointer pies Bogdan Pawłowski Pkt 190

 lok 7/13

8. TASZA Andreovia FCI Wyżeł niemiecki krótkowłosy suka Przemysław Zakrzewski Pkt 186

 lok 8/13

9. IGOR z nad Madejki Wyżeł niemiecki szorstkowłosy pies Bogdan Marcinowski Pkt 175

 lok 9/13

10. HEBAN Theogonia Black Wyżeł niemiecki krótkowłosy pies Anna Mieczkowska-Rychel Pkt 150

 lok 10/13

11. DHARMA GREY TEAM Szara Wiara Wyżeł weimarski krótkowłosy suka Jadwiga Jagodzińska Pkt 156

 lok 11/13

12. AJRA Wystrzałowa Stójka Wyżeł niemiecki krótkowłosy suka Andrzej Matyjasik Pkt 61

 lok 12/13

13. ASLAN Dorrenthorn Wyżeł niemiecki krótkowłosy pies Piotr Bartha Bez pkt.

24.04

Wyniki z Prób Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras – Szembekowo

Wyżły

Lp. Nazwa psa Rasa Płeć Właściciel Wyniki
1. IRA wyżeł niem.

szorstkowłosy

suka Dawid Polewka Pkt 85-dyplom III stopnia lok1
2. OSCAR

Silver Friend

wyżeł weimarski pies Małgorzata Maranda Pkt 77-dyplom III stopnia lok 2
3. MIDAS z Halikarnasu Polad pointer pies Rafał Skorupa Pkt 69-dyplom III stopnia lok 3
4. RAGTIME A-AWA ALIBI wyżeł weimarski pies Krystian Przysiecki Pkt 2 – bez dyplomu lok 4

Małe rasy

Lp. Nazwa psa Rasa Płeć Właściciel Wyniki
1. DONA Łowiecki Druh (FCI)

 

jamnik szorstkowłosy suka Piotr Baran Pkt 115-dyplom I stopnia lok1

27.08

Wyniki w konkursie tropowców – Białochowo 2016r.

Lp. Nazwa psa Rasa Płeć Właściciel Punkty
1 NAWOJA z Rogu Trzech Książąt gończy polski suka Witold Suchocki Pkt 90-dyplom I stopnia lok1/6
2 GRANDEL vom Kizerman jamnik szorstkowłosy pies Artur Walczak Pkt 82-dyplom I stopnia lok 2/6
3 EKSPERT

El-Halem

gończy polski pies Bogdan Pomorski Pkt 70-dyplom II stopnia lok3/6
4 ODIN vom Raberspring płochacz niemiecki pies Artur Walczak Pkt 71-dyplom III stopnia lok 4/6
5 IRA od Walczaka płochacz niemiecki suka Piotr Skonieczny pkt 64

Lok 5/6

6 K.NOMAD z Gajowego Wzgórza gończy polski pies Witold Suchocki pkt 56

Lok 6/6

Wyniki w konkursie posokowców – Białochowo 2016r.

Lp. Nazwa psa Rasa Płeć Właściciel Punkty
1. KAMARO

Cortex vel Hanza

posokowiec bawarski pies Magdalena Dąbek Pkt 100-dyplom I stopnia lok1/6
2. GAJA z Tropu Kamionki FCI posokowiec hanowerski suka Roman Dywel Pkt 90-dyplom I stopnia lok 2/16
3. GERAT

Sil-Mat

posokowiec bawarski pies Andrzej Czesnowski Pkt 82-dyplom I stopnia lok 3/16
4. JURA ze Starej Rzeki posokowiec bawarski pies Mariusz Pawelczyk Pkt 95-dyplom III stopnia lok 4/16
5. BAS z Tropu Kamionki posokowiec hanowerski pies Rafał Walczyński Pkt 72-dyplom III stopnia lok 5/16
6. ANA Biały Trop posokowiec bawarski suka Andrzej Filipiak Pkt 36

Lok 6/6


10.09

Wyniki w Konkursie Pracy Retrieverów – Czernikowo 2015 r.

Lp. Nazwa psa Rasa Płeć Właściciel Punkty
1.

 

SUPERMARIO Aquamanda’s heaspeake bay retriever pies Jacek Trzpil Pkt 140-dyplom I stopnia lok 1/13
2. GERONIMO

Forest and River

labrador retriever pies Klaudia Woźniak i Jacek Trzpil Pkt 135-dyplom I stopnia lok 2/13
3. HIKARI SUMO

Herbu Zadora

labrador retriever suka Monika Faleńska Pkt 130-dyplom I stopnia lok 3/13
4. She is Like The Wind

FOR PLEASURE

labrador retriever pies Monika Faleńska Pkt 130-dyplom II stopnia lok 4/13
5. COMPENDIO EYRAN flat-coated retriever pies Marek Szymczak Pkt 127-dyplom II stopnia lok 5/13
6. WERA

Herbu Kruk

labrador retriever suka Jan Michalski Pkt 107-dyplom II stopnia lok 6/13
7. She is Like The Wind

FANTER

labrador retriever pies Monika Faleńska Pkt 125-dyplom III stopnia lok 7/13
8. AMIR WERY Syberia labrador retriever pies Elżbieta i Jan Michalscy Pkt 113-dyplom III stopnia lok 8/13
9. Escudo XTREME RAIN FOR DOLBIA labrador retriever pies Irmina Dudkowiak Pkt 85

lok 9/13

10. Dolbia JANE GREY labrador retriever suka Irmina Dudkowiak Pkt 76

lok 10/13

11. ZETOR

Cotoneaster

labrador retriever pies Joanna Michalik Pkt 67

lok 11/13

12. PICCO Rera Canis labrador retriever pies Filip Kiszka Pkt 62

lok 12/13

13. HERO Sitkowski Bór labrador retriever pies Marta Zawiślak Pkt 38

lok 9/13


24.09

Wyniki z Prób Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras – Liciszewy 24.09. 2016r.

(galeria…)

WYŻŁY

Lp. Nazwa psa Rasa Płeć Właściciel Wyniki
1. RAGTIME

A-AWA

Wyżeł weimarski krótkowłosy pies Krystian Przysiecki Pkt 100-dyplom I stopnia lok1/16
2. TASZA Andreovia FCI Wyżeł niemiecki krótkowłosy suka Przemysław Zakrzewski Pkt 96-dyplom I stopnia lok 2/16
3. KILLER Zielona Brda Wyżeł niemiecki krótkowłosy pies Piotr Baran Pkt 92-dyplom I stopnia lok 3/16
4. CARLA Keiviento Wyżeł niemiecki krótkowłosy suka Łukasz Wyrzykowski Pkt 91-dyplom I stopnia lok 4/16
5. KENZI FRENZI Fala Love’a Wyżeł weimarski krótkowłosy suka Magdalena Osińska Pkt 88-dyplom I stopnia lok 5/16
6. BRIENNE Damaschca Aponivi Wyżeł węgierski krótkowłosy suka Alicja Nowacka Pkt 86-dyplom I stopnia lok 6/16
7. GENIUSZ Feketicsi Vadasz Wyżeł węgierski krótkowłosy pies Alicja Nowacka Pkt 82-dyplom I stopnia lok 7/16
8. CHEESE CAKE MUFIN Seter Irlandzki pies Agnieszka Paluch Pkt 82-dyplom I stopnia lok 8/16
9. GINNESS GRACE z Ojcowskiej Doliny Seter Szkodzki suka Alicja Chowańska Pkt 76-dyplom II stopnia lok 9/16
10. MIDAS  Halikarnasu Poland Pointer pies Rafał Skorupa Pkt 75-dyplom II stopnia lok 10/16
11. IKA z Króliczego Dołka Wyżeł niemiecki krótkowłosy suka Roman Budzyński Pkt 77-dyplom III stopnia lok 11/16
12. CAIRE Marron Blance Mały Musterlander suka Maciej Radomski Pkt 73-dyplom III stopnia lok 12/16
13. HELLA vom Schwarzenquelle Wyżeł niemiecki szorstkowłosy suka Przemysław Warpas Pkt 65-dyplom III stopnia lok 13/16
14. JENNY Solamia Epagneul Breton suka Krzysztof Balcerek Pkt 58

lok 14/16

15. RUDA SFORA MANGO Wyżeł węgierski krótkowłosy suka Przemysław Warpas Pkt 15

lok 15/16

16. SEDOM Camistar FCI Wyżeł weimarski krótkowłosy pies Monika Kryska Pkt 42

bez lokaty

MAŁE RASY

Lp. Nazwa psa Rasa Płeć Właściciel Wyniki
1. ELIS FROM EDEN Zasadkowe Bory Springer spaniel angielski suka Hanna Ciemiecka Pkt 70-dyplom III stopnia lok1/1