IX Bieg św. Huberta w Tucholi

W dniu 27 października br. odbył się kolejny, już IX Bieg św. Huberta w Tucholi. Trasa 15 kilometrowego biegu była wymagająca, prowadziła przez Tucholskie lasy, zwłaszcza ostatnie kilometry z podbiegami były trudne. Mimo wietrznej pogody wszyscy uczestnicy ukończyli bieg. Toruński okręg PZŁ reprezentowały po raz kolejny koleżanki Anna Zglińska  i Emilia Frukacz z Unisławia, które nie tylko wspólnie polują, ale również trenują bieganie. Koleżanki Diany podczas biegu pięknie prezentowały się w koszulkach z logo Toruńskiej Organizacji Łowieckiej oraz logo Dian Toruńskiej Organizacji Łowieckiej. Dziewczyny wywalczyły podium zajmując kolejno:

I miejsce – Anna Zglińska z czasem 1:22 min

II miejsce – Emilia Frukacz  z czasem 1:31 min.

Trzecie miejsce na podium zajęła koleżanka Barbara Otworska  z Piły.

Na szyjach koleżanek Dian zawisły nie tylko przepiękne medale, ale również zostały wręczone puchary oraz nagrody.